ja_mageia

Головна

КОЛЕДЖУ ЕЛЕКТРИФІКАІЦЇ ДДАЕУ - 100 РОКІВ
(1921-2021)

24 вересня 2021 року Коледж електрифікації святкує свій сторічний ювілей!
Запрошуємо наших викладачів, студентів та їх батьків, працівників, ветеранів та випускників, наших друзів та партнерів приєднатися до свята!
Залишити заявку можна на електронній пошті коледжу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Коледж електрифікації Дніпровського державного аграрно-економічного університету  –
це сучасний заклад освіти, один з провідних закладів аграрного напрямку, з розвиненою матеріально-технічною базою і соціальною інфраструктурою, який майже століття гідно творить свою історію.

Отримати освіту студенти можуть як за денною, так і заочною формою навчання.

    Привабливою перспективою навчання в коледжі є можливість його продовження у закладах вищої освіти ІІІ-ІVрівня акредитації за скороченим термінами та наскрізними навчальними програмами, зокрема Дніпровському державному аграрно-економічному університеті, де отримають дипломи бакалавра, магістра за скороченими термінами навчання.   
   В основі освітньої діяльності педагогічного колективу коледжу - сучасні методи ведення занять, навчально-методичне і технологічне забезпечення освітнього процесу, зв'язок з практичною професійною діяльністю, високий професіоналізм викладачів, якісне навчання.    

     

Для реалізації ефективного освітнього процесу та підготовки висококваліфікованих спеціалістів у коледжі створено всі умови. 

Навчальні приміщення  оснащені сучасним устаткуванням і технічними засобами.
В освітній процес впроваджуються сучасні технології навчання, що передбачають використання сучасного комп’ютерного обладнання.
До послуг студентів мережа Інтернет.     

  Важливе значення надається  практичному навчанню, де студентам необхідно застосовувати набуті знання у реальній виробничий ситуації.   Практична частина підготовки фахівців здійснюється в лабораторіях, виробничих майстернях коледжу, а також на передових підприємствах та організаціях міста, області.
      Адміністрація та педагогічний колектив коледжу спрямовують свою діяльність на формування освіченої, гармонійно розвиненої особистості, здатної до навчання, до професійної мобільності та швидкої адаптації до змін, що відбуваються в галузях економіки, техніки, технологій, системах управління та організації праці в умовах ринкової економіки.


Ми віримо, що нові студенти, які прийдуть до нашого коледжу, будуть гідною зміною випускникам.

Відеофільм про Коледж електрифікації ДДАЕУ можна переглянути за посиланням... 

 

УвійтиНовини КЕДДАЕУ

 

 

Голосування

Як Вам наш новий сайт?
 

Наша адреса

пр. Гагаріна, 95, Дніпро, 49010, Україна.
pr. Gagarina, 95, Dnipro, 49010, Ukraine.
 тел/факс +38 (056) 720-92-92
  e-mail: keddaeu@gmail.com, 
                keddaeu@ukr.net
Координати: 

48°26'30.7"N 35°03'04.5"E

ПЕРЕКЛАДАЧ ОНЛАЙН
Galaxy Note Edge Kılıf Galaxy S6 Edge Kılıf Galaxy S6 Kılıf “iphone galaxy a5 kılıf galaxy a7 Kılıf htc desire 620 Kılıf htc one m9 kılıf refurbished mobiles “lg

Погода в Днепропетровске