ja_mageia

НОВИНИ МИНУЛІ

2022-2023 навчальний рік

Вітаємо з успішним захистом диплому!!!
!

На цьому тижні успішно завершився захист дипломних проектів студентів випускного курсу за спеціальністю "141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка".
І ось залишилися позаду тривоги і хвилювання, безсонні ночі !
Тематика дипломних проектів була актуальною і дуже широкою. Адже саме сьогодні в нашій країні і в світі питання енергетики вимагають особливої уваги, як з економіко-соціального боку, так і з екологічного.
Сучасний стан енергетичного комплексу України вимагає заходів з відновлення  енергетичної стабільності вироблення та транспортування електричної енергії, впровадженням новітніх енергозберігаючих технологій, що допоможе нашій країні стати більш енергонезалежною. Саме такі аспекти розкривали наші молоді фахівці в своїх роботах.Захист дипломних проектів проходив з використанням представлених відео презентацій до даних робіт. Кожен студент показав набуті знання та уміння на відповідному рівні.

Вітаємо наших студентів з успішним захистом  та бажаємо плідної професійної діяльності!
Нехай ваш диплом та знання, які Ви отримали, стануть Вам в нагоді та принесуть  успіх в подальшому житті!

******************************************************

******************************************
28 квітня - Всесвітній день охорони праці та національний День охорони праці в Україні!

Щороку МОП визначає тему (девіз) Всесвітнього дня охорони праці. Під таким же девізом відзначається щороку і День охорони праці в Україні, яка підтримує ініціативи Міжнародної організації праці.

Цьогорічний девіз Всесвітнього дня охорони праці,  Дня охорони праці в Україні: «Безпечне та здорове робоче середовище — основний принцип та право на роботі»
Саме безпеці робочого місця був присвячений конкурс, проведений в коледжі в рамках відзначання свята, а  точніше безпеці робочого місця  при дистанційній організації освітнього процесу.

Перше місце в конкурсі зайняв студент групи ЕП-12-22 Горбунов  Олексій, на другому місці – студент групи Е-31-20 Лупина Костянтин,
на третьому місці - студент групи Е-21-20 Антонов Максим.

 


За перемогу в окремих номінаціях конкурсу висловлено подяку Поцерковському Станіславу (група ЕП-12-22), Фурлетову Дмитру (група ЕП-12-22), Бегаль Анастасії (група ЕП-12-22),Чернічкіну Костянтину (група Е-21-21).Молодці, майбутні електрики!
Ваша безпека на роботі – запорука спокою і затишку всієї країни. Доведено!


*********************************

05.05.2023р. Команда коледжу прийняла участь в обласній олімпіаді з електротехнічних дисциплін серед студентів фахової передвищої освіти, що здійснюють підготовку фахових молодших бакалаврів (молодшого спеціаліста) Дніпропетровської області, що проходила на базі Дніпровського індустріального фахового коледжу 27.04.2023.За результатами участі обласної олімпіади з електротехнічних дисциплін серед студентів фахової перед вищої освіти, що здійснюють підготовку Фахових молодших бакалаврів Дніпропетровської області студент нашого коледжу з групи ЕП-22-21 Пєсков Михайло Олегович отримав ІІ місце,
Губський Сергій Олександрович гр. Е-31-20 зайняв 7 місце.

ВІТАЄМО ЗА ХОРОШІ РЕЗУЛЬТАТИ
******************************************
З 14 по 27 квітня в коледжі пройшла декада циклової комісії професійно-практичної підготовки, під час якої було проведено багато цікавих заходів для здобувачів освіти І - ІV курсів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».
Звіт про проведення декади від голови ЦК Віктора ДЖУЖИ за посиланням...
*********************************
Звіт по декаді ЦК Науково-природничих дисциплін, яка проходила з 01.04.23 по 21.04.23  за посиланням…
Підготувала голова ЦК Науково-природничих дисциплін Красільна О.С.
**********************************

28 квітня - Всесвітній день охорони праціЩорічно 28 квітня у понад 100 країнах світу, з метою привернення уваги суспільства і, головне, влади - до пробле­ми безпеки людини на робо­чому місці, відзнача­ють Всесвітній день охорони праці.
Ознайомитись з презентацією можна за посиланням...
Це свято започаткувала Міжнародна організація праці (МОП), яка вирішила розширити масштаби своєї діяльності з просування ідеї охорони праці в сучасному суспільстві. Одним з головних аспектів цієї роботи є розробка заходів щодо зниження рівня смертності на виробництві.
Ще в 1989 році американські і канадські робочі відзначали День пам'яті на честь загиблих на робочому місці. Після цього подібні заходи організовувалися по всьому світу.
У 1996 році Міжнародна організація праці (МОП) приєдналась до ініціативи Міжнародної конференції вільних профспілок про визнання 28 квітня всесвітнім Днем охорони праці, який вперше офіційно був відзначений в 2003 році.
З часом цей день об'єднав усіх, хто прагне зробити роботу людини більш безпечною для її здоров'я та життя.

За оцінками МОП:  Кожні день у світі в середньому близько 5000 чоловік вмирають в результаті нещасних випадків і захворюваності на виробництві, сумарно досягаючи за рік від 2 до 2,3 мільйона випадків виробничо обумовленої смертності. З цього числа близько 350000 випадків складають нещасні випадки зі смертельним результатом і близько 1,7-2 мільйонів смертей, викликаних пов'язаними з роботою захворюваннями.

Крім того, щорічно працівники страждають приблизно від 270 мільйонів нещасних випадків на виробництві, які ведуть до відсутності на робочому місці протягом більше 3 днів, і від близько 160 мільйонів випадків хвороб без смертельного результату.
МОП першою заявила, що економічні, соціальні та культурні права так само важливі для людини, як і громадські та політичні. Дотримання Конвенцій і Рекомендацій МОП забезпечує право кожного працівника, на кожному робочому місці на здорові та безпечні умови праці.
Згідно з Указом Президента України від 18 серпня 2006 р. № 685/200 встановлено національний День охорони праці. Він щорічно проводиться 28 квітня на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності та галузей економічної діяльності України.

Всесвітній день охорони праці 2023
Щороку МОП визначає тему (девіз) Всесвітнього дня охорони праці. Під таким же девізом відзначається щороку і День охорони праці в Україні,яка підтримує ініціативи Міжнародної організації праці.
Цьогорічний девіз Всесвітнього дня охорони праці,  Дня охорони праці в Україні: «Безпечне та здорове робоче середовище — основний принцип та право на роботі» (Safe and healthy working environment as fundamental principle and right at work).
З початком повномасштабного російського вторгнення в Україну питання безпеки праці набуло нового значення. Тисячі підприємств, органіщзаційпродовжують функціонувати, незважаючи на додаткові щоденні ризики та випробування. Організувати охорону праці в умовах воєнного стану — надскладне завдання, до виконання якого потрібно підготуватися належним чином.
ТО Ж  ПРИЄДНУЄМОСЯ ДО ВІДЗНАЧЕННЯ  ДНЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ !*******************************************************
З 14 квітня 2023 року в коледжі проводиться декада циклової комісії професійно-пракитичної підготовки. 
21.04.23р. з дисциплін "Монтаж електрообладнання і систем керування" та "Електропривод сільськогосподарських машин" (Викладач профілюючих дисциплін Вдовиченко Микола Іонович) був проведений конкурс рефератів, за результатами якого здобувачі освіти посіли відповідні місця:
І місце - Губський Сергій Олександрович (гр.Е-31-20) - тема реферату: "Роль і різновиди частотних пекретворювачів в роботі елетроприводів"ІІ місце - Лупина Костянтин Вадимович (гр.Е-31-20) - тема реферату: "Монтаж апаратури керування і захисту електроприводів"

ІІІ місце - Корнієнко Віталій Валерійович (гр.Е-31-20) - тема реферату: "Різновиди і монтаж внутрішніх елетропроводок"

*******************************************************
19.04 у рамках декади циклової комісії природничо-наукової підготовки відбувся дуже цікавий навчально-пізнавальний івент з вищої математики (викладач Гостєва Олександра Костянтинівна) на тему: "Застосування похідної".
Діти завчасно за тиждень до заходу були поділені на групи істориків, географів, математиків, хіміків, біологів і економістів та отримали завдання дослідити застосування похідної у відповідних областях.
Студенти інформували одногрупників з теми: "Похідна", були представлені задачі відповідної тематики з розгорнутим поясненням ролі у них похідної. Захід пройшов дуже цікаво, івент вийшов неймовірно насичений яскравою інформацією. Ми грали, розгадували ребуси та анаграми. Все було живо і динамічно. Дякую всім учасникам заходу!
**********************************************************

11.04.23р. в рамках проведення декади циклової комісії природничо-наукової підготовки відбувся круглий стіл під гаслом "Комп'ютерна графіка як вона є".
Під час заходу студенти 2 курсів ділилися інформацією про застосування комп'ютерної графіки у повсякденному житті, в кініматографі, ігровому світі, світі бізнесу.


Здобувачі освіти інформували однокурсників про деякі графічні редектори та їх роль і застосування у комп'ютерній графіці. Було дуже цікаво і пізнавально. Круглий стіл пройшов живо, з дебатами та обговореннями позитивних моментів використання окремих програмних продуктів.

 
******************************************************
20.03.23 відбулася пізнавально-розважальна конференція «Чи знаєте ви що…..» під керівництвом викладача Потапової О.В.

Під час цього заходу обговорювалися різноманітні цікавинки, які оточують нас повсякчас, але про які ми навіть і гадки не мали. Вкотре здобувачі освіти дають можливість нам зрозуміти, які вони креативні і творчі. Від підготовлених доповідей і презентацій перехоплювало дух.

А кульмінацією події стали перегони на сучасній освітній платформі learningapps, де діти змогли використати почуті факти під час змагання. Було дуже цікаво, пізнавально і захопливо.

************************************************
Відповідно до планів самоосвіти, які передбачені для кожного освітянина, викладачі нашого коледжу регулярно приймають участь у різноманітних заходах, семінарах, конкурсах, конференціях для підвищення власного професійного рівня. Так викладач Гостєва О.К. прийняла участь у базовому курсі 8 сесії навчання за програмою "GOOGLE DIGITAL TOOLS FOR EDUCATION/ ЦИФРОВІ ІНСТРУМЕНТИ GOOGLE ДЛЯ ОСВІТИ", організованої Міністерством освіти і науки України за підтримки GOOGLE Україна задля розширення можливостей використання цифрових інструментів для організації дистанційного навчання й підвищення ефективності освітнього процесу., що відбулася з 6.03-19.03.2023. За успішне проходження навчання нею був отриманий сертифікат підвищення кваліфікації на 30 годин.****************************************
З 6 по 17 березня 2023 року
 в коледжі проводилася декада циклової комісії загальноосвітньої та гуманітарної підготовки.

Звіт Голови циклової комісії  Гостєвой Олександри Костянтинівни про проведення цікавих заходів згідно запланованого графіку за посиланням... 
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
15.03.2023 в рамках декади циклової комісії загальноосвітньої та гуманітарної підготовки під керівництвом викладача математики Гостєвої О.К. відбувся відкритий урок «Танграм – гра чи математичний інструмент».
Під час цього заходу здобувачі освіти 1 курсу познайомилися з популярною логічною грою-головоломкою ТАНГРАМ, почули 2 цікаві легенди її створення, висловлювали власні думки щодо правдивості легенд. Хлопці та дівчата, як справжні майстри,  мали змогу виготовити цю гру власноруч з підручних матеріалів, повторюючи при цьому тему планіметричні фігури та їх площі. Заняття пройшло жваво, насичено та цікаво. Кульмінацією події стало створення здобувачами освіти яскравих аплікацій за наданими шаблонами із виготовленої головоломки танграм. Захід припав до душі усім учасникам. Здобувачі не хотіли закінчувати зустріч і виявили бажання всі заняття проводити в такому форматі. Тож місія заняття зацікавити, розкрити потенціал, дати можливість творчого волевиявлення та закріплення матеріалу мала успішний фінал.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
16.03.2023 були підведені підсумки конкурсу рефератів та презентацій на тему: «Історія міфології і релігії в Україні» (викладач Дяченко Ігор Анатолійович), що проходив  в рамках декади циклової комісії загальноосвітньої та гуманітарної підготовки.Здобувачі освіти, як справжні митці, підготували захоплюючі доповіді, що знайшли вираження в рефератах і презентаціях. Серед великої кількості учасників шляхом складного і ретельного відбору були визначені переможці.
Призові місця посіли:
1-е місце - Міхно Олександр (гр.ЕП-32-20);
2-е місце -Антонов Максим (гр.Е-21-21);
3-е місце -Шевченко Олександр (гр.Е-11-22).

Дякуємо всім учасникам. А переможці нагороджені пам’ятними дипломами. Браво! Так тримати!* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

13.03.2023 в рамках декади циклової комісії загальноосвітньої та гуманітарної підготовки під керівництвом викладача інформатики та математики Гостєвої О.К. відбувся інтерактивний онлайн івент «Хмари слів – інструмент, що об’єднує дисципліни», в рамках якого здобувачі освіти 1 та 2 курсів познайомилися із сучасним сервісом для створення хмар тегів WordArt.
Під час цього заходу хлопці та дівчати спробували застосувати можливості середовища для створення власних хмар слів за різною тематикою. Подія проходила в сучасному і цікавому форматі, здобувачі освіти проявили неабиякі творчі здібності, поєднавши сучасний сервіс із володінням матеріалу з дисциплін математика, українська література, екологія. Захід став справжньою яскравою феєрією, результатом якої є веселкова галерея хмаринок тегів.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
13.03.2023. В період проведення декади циклової комісії загальноосвітньої та гуманітарної підготовки був проведений конкурс рефератів з дисципліни "Фізика і астрономія" (Викладач Вдовиченко Микола Іонович) серед студентів І курсу групи Е-11-22.
За підсумками конкурсу призові місця посіли наступні здобувачі освіти:
І місце - Троян Олександр Валерійович (тема реферату: "Значення експериментів Ніколи Тесли"

ІІ місце - Черенков Яків Андрійович (тема реферату: "Електропровідність різних речовин і матеріалів"
ІІІ місце - Крикун Максим Вадимович (тема реферату: "Застосування лазерів в побуті і техніці"

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
9 березня виповнюється 209 років від дня народження українського поета, прозаїка, мислителя, живописця, графіка, етнографа та громадського діяча Тараса Шевченка.
Подивитися відео, підготовлене групою Е-21-21 (куратор Гостєва О.К.) під керівництвом викладача української мови та літератури Олександри КРАВЕЦЬ до участі у онлайн марафоні "Єднаймо душі  словом Кобзаря!", можна за посиланням...
«Боріться – поборете,
Вам Бог допомагає!
За вас правда, за вас слава,
І воля святая!»

Шевченко став символом боротьби багатьох поколінь українців за свободу та незалежність, як у ХІХ та ХХ століттях, так і у ХХІ столітті, коли нова російська імперія вкотре намагається знищити все українське.
Прикладом Шевченка надихається багато людей, його пророчі слова дають сили новим героям-захисникам. Тарас Шевченко був і досі є символом опору російській експансії. Сьогодні творчість Шевченка надихає українців під час російсько-української війни, яка триває з 2014 року.
 
*****************************************
З 16.01. по 23.02.2023 року традиційно студенти 1 і 2 курсів нашого коледжу прийняли участь у XVI Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» (Зима 2023), за що отримали сертифікати учасників і дипломи переможців.


Вітаємо переможців з математики:
Мельников Данило (Е-11-22) - диплом 1 ступеня
Коновал Іван (Е-21-21) - диплом 3 ступеня
Антонов Максим (Е-21-21) - диплом 3 ступеня

Вітаємо переможців з інформатики:
Михайлов Денис (Е-11-22) - диплом 2 ступеня
Плахотний Захар (Е-11-22) - диплом 2 ступеня
Шевченко Олександр (Е-11-22) - диплом 3 ступеня
Троян Олександр (Е-11-22) - диплом 3 ступеня
Перепечкін Максим (Е-21-21) - диплом III ступеня
Кондратюк Олександр (Е-21-21) - диплом II ступеня

Здобувачі освіти нашого коледжу прагнуть до перемог і самовдосконалюються в таких конкурсах!
**********************************************
Prometheus – українська платформа  масових відкритих онлайн-курсів Це перший та найбільший проєкт безкоштовної освіти для всіх та кожного в Україні.***********************************************
22 лютого 2023 року відбулося чергове засідання міського методичного об'єднання викладачів математики, яке було проведено у форматі онлайн-конференції на платформі ZOOM.
Розглядалась актуальна для сучасних реалій тема "Дистанційні технології навчання. Проблемні питання. Переваги та недоліки"

 
Організатором зустрічі  був Дніпровський фаховий коледж радіоелектроніки. Викладач нашого коледжу Гостєва О.К. традиційно приймала активну участь, виступивши із доповіддю "Хмари тегів. Переваги і недоліки".
 


Не зважаючи на реалії, захід пройшов в досить живому і насиченому форматі. Викладачі отримали неоціненний досвід, познайомившись з новими сервісами, обмінявшись інформацією та лайфхаками щодо їх більшої продуктивності при застосування під час викладання з використанням технологій дистанційного навчання.

************************************************

На початку року Дніпропетровська обласна організація НСПУ та щомісячник «Бористен» традиційно проводять імпрезу – віншують володарів Відзнаки імені О. Гончара за результатами року, що минув.

Директора коледжу Миколу Цоколенка відзначено за допомогу в організації мистецької частини імпрези-вшанування переможців Відзнаки імені Олеся Гончара журналу «Бористен» за 2022 рік, яка відбулася 2-го лютого 2023 року в Дніпровській політехніці за участі письменників, студентів і наукових співробітників. Від колективу коледжу виступала старший інспектор відділу кадрів Наталя Галич (на відео).Відзнаку імені Олеся Гончара започатковано у 2003 році журналом "Бористен". Нею вшановуються з нагоди ювілейних дат, визначних подій, за вагомі досягнення в галузях науки, освіти, культури, активну державотворчу та громадську діяльність громадяни України і представники української діаспори, окремі колективи, установи, релігійні громади та інші юридичні особи. Упродовж 19 років учасниками конкурсу ставали письменники, журналісти, науковці та громадські активісти. Цьогоріч володарями традиційної щорічної відзнаки стали: Віра Боднарук та Володимир Могучий із США, Ірина Ващук із Канади; Олена Молошна, Василь Колодій, Ірина Цюпʼяк, представники ГО «Офіс на Банковій» (Україна) і член НСПУ Євген Безус.*******************************************************
7 - 10 лютого 2023 року відбувся Онлайн-марафон до Дня безпечного інтернету за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства цифрової трансформації. 
Напередодні проведення декади циклової комісії загальноосвітньої та гуманітарної підготовки студенти 1- 2 курсів прийняли активну часть в заходах до Дня безпечного інтернету 2023.

07 лютого 2023 року з 12-00 до 16-00 відбулася онлайн-трансляція виступів та дискусій від спікерів до Дня безпечного інтернету

З 14:00 07 лютого 2023 року до 20:00 09 лютого 2023 року - Вебквест для учнів до Дня безпечного інтернету«Як козаки безпеку шукали»  -  у цікаві пригоди разом із відважними козаками Граєм, Оком та Туром.

08.02.2023. Вебінар «Інструменти для виявлення фейків»
 
09.02.2023. Вебінар «Конфіденційність, безпека і захист інформації у використанні цифрових інструментів Google»

Всі учасники отримали дипломи та сертифікати


Програма та корисні матеріали доступні на сайті заходу: https://bit.ly/3jiUMlD*******************************************************

Доповідь голови циклової комісії професійно-практичної підготовки Джужи Віктора Івановича на засіданні ММО завідувачів відділень 27.01.2023 року за посиланням...

*******************************************************
Пам'ятаємо...
             Не пробачимо... 
                            Переможемо!
********************************************************
Денис Смолянський...
8 квітня, йому мало б виповнитися 20...
Але він назавжди залишився 19-річним... 
Колектив коледжу висловлює щирі та глибокі співчуття рідним та близьким Героя, а насамперед мамі - Тетяні Миколаївні...
Межівська громада проводила в останню путь солдата Збройних Сил України, захисника своєї Батьківщини, справжнього Героя - Дениса Смолянського.
Загинув 31 березня на Донеччині, під час виконання військового обов'язку...
Денис залишився вірним військовій присязі, виявивши стійкість та мужність у  бою за нашу Батьківщину.
Зовсім молодий хлопець...  Минулого року був призваний на строкову службу, уклав контракт. Службу проходив навідником механізованого відділення механізованого батальйону.
 
Вічна пам’ять, тобі Денисе та безмежна дяка від нас усіх...
 
Загинув у бою за Україну... Слава Герою! Герої не вмирають! 
***********************************************************
16-02-2022   На виконання Указу Президента України від14.02.2022 № 53/2022

"Про невідкладні заходи щодо консолідації  українського суспільства" 16 лютого 2022 року піднято Державний Прапор України на будівлях коледжу та гуртожитку.
О10:00 годині організовано та проведено флеш-моб з виконання Державного Гімну України
здобувачами освіти та педагогічними працівниками.

Відеоматеріали за посиланням
https://drive.google.com/drive/folders/1NrDCNgd02PUrxuR6LcnNfkiM7Ew07EBw?usp=sharing
**************************************************************
Здобувачі освіти нашого коледжу прийняли участь у Всеукраїнському
конкурсі професійної майстерності WorldSkills Ukraine
 за компетенцією:
"Електромонтажні роботи" студент Малєєв Єгор гр.Е-41-18
керівник викладач Вдовиченко М.І. , за компетенцією «Мехатроніка»
студенти Шкода Ростислав гр ЕП-33-19  та Псарьов Сергій гр Е-41-18
керівник викладач Джужа В.І. та були нагороджені дипломами за участь.
Всеукраїнський конкурс професійної майстерності WorldSkills Ukraine -
це своєрідні олімпійські ігри для здобувачів освіти закладів протехосвіти,
ВНЗ та молодих фахівців,що проводяться кожні два роки.
Організаторами змагань виступають Міністерство освіти і науки України,
Інститут модернізації змісту освіти, Федерація роботодавців України.
*****************************************************
Щороку 9 листопада Україна відзначає День української писемності та мови. Мова − це
найважливіший засіб спілкування і пізнання та один із ключових факторів незалежності країни.
Сучасна українська мова налічує близько 256 тисяч слів і включена досписку мов,
які успішно розвиваються. Наша вважається однією з найкрасивіших та визнана другою
за мелодійністю мовою світу після італійської.
З нагоди Дня української писемності та мови студенти групи Е-11-21 підготували проект.
*********************************
На виконання доручення Віцепрем’срки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції
Ольги Стефанішиної та Департаменту освіти і науки облдержадміністрації щодо участі
у щорічній Міжнародній кампанії «16 днів проти насильства»

*****************************************
Дорогі викладачі, студенти, батьки, працівники,
ветерани та випускники! Наші друзі та партнери! 

24 вересня 2021 року наш коледж відзначив
свій 100-річний ювілей!
Відеосюжет урочистостей можна переглянути за посиланням....
 
*************************************************
На виконання доручень керівництва облдержадміністрації від 03.08.2021 №8449/0/1-21,
від 10.08.2021 № 8683/0/1-21 з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України
від 28.07.2021 №787 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України
від 09.12.2020 № 1236» щодо організації проведення вакцинації від СОVID-19 працівників
сфери освіти, з метою організованого початку 2021/2022 н.р. департамент освіти і науки
облдержадміністрації надає перелік пунктів вакцинації від СОVID-19 з повними адресами
та телефонами реєстратури, які функціонують в області.
Розроблений Міністерством освіта і науки України у співпраці з ЮНІСЕФ, Міністерством охорони
здоров’я України, Центром громадського здоров’я та за підтримки Уряду Швейцарії посібник
«Освітянам: запитання і відповіді про вакцинацію від СОVID-19» підготовлено
в електронному вигляді:
https://vaccination.covid19.gov.ua/news/faqforeducators?fbclid=IwAR1XJRjaADipLRA0JODRfShYwu6zx-l_YO-lkvP2pk7aFS47ciWpbW_8LL4**********************************************************

КАНІКУЛИ!  ВІДПУСТКА! - це для здобувачів освіти та викладачів.
А для працівників АГЧ - гаряча пора, пора підготовки коледжу до нового навчального року.
Треба все спланувати, передбачити, нічого не пропустити, зробити все для забезпечення
безпеки освітнього процесу в новому навчальному році.
Заступник директора з АГР Сахно М.В., енергетик коледжу Шикута С.Ю. - досвідчені,
кваліфіковані керівники, вони не підведуть.
 
Але перевірка, контроль буде...
Адміністрація коледжу бажає всім натішитись літнім теплом, насолодитись смачними
літніми дарунками,відпочинком на природі. І завжди пам'ятаймо про власну безпеку,
про безпеку оточуючих, і ті хто влітку працюють і ті хто відпочивають, і все буде добре!

***************************************************************
В коледжі щорічно проходять декади циклових комісій.
Під час декади ЦК Науково- природничої підготовки були проведі різні заходи.
Викладачем Красільною О.С. з дисципліни "Теоретичні основи електротехніки" була проведена
олімпіада "Юнні ампери" в результаті якої І місце зайняв здобувач освіти гр.ЕП-12-20 Хала Валерій.А також з дисципліни "БЖД" проведений конкурс на найкращу мультимедійну презентацію
на тему "Небезпеки в сучасному урбанізованому середовищі".Переможцями стали здобувачі освіти гр. Е-21-19 Муха Аня, Пономаренко Дмитро та Родь Олександр, гр.Е-22-19 Бабич Катерина.
Вітаємо переможців!

****************************************************************
22 квітня 2021 року базі Коледжу електрифікації ДДАЕУ відбулась обласна практична
студентська конференція на тему: «Досвід участі студентів у науково-практичних
конференціях та фахових конкурсах різних рівнів
» серед студентів коледжів і технікумів
Дніпропетровської області, які навчаються за спеціальністю 141 «Електроенергетика,
електротехніка та електромеханіка» організована обласним методичним об’єднанням
викладачів спеціальних електротехнічних дисциплін.
 


Наш коледж представляли голова ЦК професійно практичної підготовки Джужа В.І.
та студенти 4 курсу Усенко Володя та Богач Микита. 


Ознайомитися з тезами доповідей учасників конференції можна за посиланням....

*********************************************
Згідно з річним планом роботи коледжу на  2020/2021 навчальний рік та з метою розвитку
творчих здібностей здобувачів освіти з 01.03.2021р. по  12.03.2021 р.
у Коледжі електрифікація ДДАЕУ пройшла декада циклової комісії
загальноосвітньої та гуманітарної  підготовки. 
Звіт про проведення  декади 
за посиланням...
*******************************************************

9 березня, вшановується 207-ма річниця від дня народження
Тараса Шевченка.
 
Саме сьогодні, 9 березня 2021 року, відбулися Літературні читання
до Всеукраїнського марафону, пам’яті Тараса Шевченка
«Єднаймо душі словом Кобзаря!».
У цьому заході взяли участь понад 600 студентів закладів фахової
передвищої освіти та понад 50 викладачів із 24 областей України.
Коледж електрифікації ДДАЕУ представляли студенти групи Е 21-19:
Муха Анна і Пономаренко Дмитро.
Анна виступила з відомою поезією  «Минають дні, минають ночі..»,
а  Дмитро декламував поезію «A Reflection» («Думка»).
 Життя Великого Кобзаря є прикладом свідомого вибору людини,
яка обрала нелегку, сповнену випробувань і боротьби дорогу служіння
рідному народові. Вся творчість Тараса Шевченка пронизана гарячою
любов’ю до рідного краю. Його думи та полум’яне слово відображали
прагнення трудового люду до кращої долі.
Великий Кобзар став знаковою особистістю не лише української,
а й світової літератури, здобувши право на безсмертя.
Тому навіть через віки не міліє, а прибуває джерело людської шани
та поваги до нього. Тож нехай святе поетове слово об’єднає всіх
українців, незалежно від їх поглядів і переконань, задля щасливого
мирного майбутнього України!
До вашої уваги відеофільм, створений студентами коледжу за посиланням...

 
****************************************************
25.02.2021. Здобувачі освіти Коледжу електрифікації ДДАЕУ
прийняли участь у Ювілейній 20 Національній виставці
агротехнологій 
«Агропром 2021», де ознайомилися з
новітніми технологіями сільськогосподарської та переробної
техніки та обладнанням  від ведучих агропромислових підприємств.

**************************************

01.02.2021.
«ПРО НЕПРОСТУ ПОРУ ПАНДЕМІЇ В НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ»
,
 -
розповів в ефірі дніпровського телеканалу ОТВ Дніпро директор нашого коледжу
М.П. Цоколенко. Зокрема, він зупинився на тому, що дистанційна форма навчання несе
додаткові труднощі, як і для викладачів, так і для здобувачів освіти. І що сприймати такий
стан освітнього процесу, як своєрідні канікули, аж ніяк не випадає.
Окрім того це додаткові виклики саме для нашого коледжу, оскільки восени 2021 року
ми маємо відзначити його сторічний ювілей. А тому повинні бути готові до будь-якого
розвитку подій. На завершення передачі Микола Петрович сказав наступне:
Ми завжди радіємо новому учневі, горді тим, що ще один вступник обрав саме наш
заклад 
освіти.  Наш професійний коледж стане для молодої людини  другою родиною.
Переглянути відео "Як живуть навчальні заклади в умовах пандемії" можна за посиланням…


На фото М. Цоколенко по завершенню передачі разом з телеоператорами каналу
ОТВ Дніпро Максимом Мещеряковим (зліва) та Сергієм Пасічником.
*******************************************
22.12.2020. При підведенні підсумків електромонтажної практики в коледжі 

проведений конкурс за професією на кращого електромонтажника.


 
За результатами практичної і теоретичної частини переможцями стали:
місце гр.Е31-18 Псарьов Сергій Олександрович,
2 місце гр. ЕП-23-19 Шкода Ростислав Миколайович,
3 місце гр.Е-31-18 Малєєв Єгор Сергійович.
Вітаємо переможців!!!


*****************************************************
"Сучасне патріотичне та естетичне виховання молоді"-
виступ директора коледжу на телебаченні за посиланням...
************************************************************************
Виступ директора коледжу Миколи Цоколенка
в програмі «Точка зору» 
каналу ОТВ «Дніпро». 
Головна тема розмови в студії  - проміжні результати вступної кампанії 2020 року.
************************************************************
Відповідно до Законів України «Про вищу освіту», «Про фахову
передвищу освіту» та «Про державну реєстрацію юридичних осіб,
фізичних осіб-підприємців та громадських формувань»,
наказу Міністерства освіти і науки України № 711 від 28.05.2020
«Про перейменування відокремлених структурних підрозділів
Дніпровського державного аграрно-економічного університету»
та наказу ДДАЕУ від 03.06.2020 року № 1057
Коледж електрифікації Дніпровського державного аграрно-економічного
університету) перейменовано: на «Фаховий коледж електрифікації
Дніпровського державного аграрно-економічного університету».

************************************************************
Інформація з кращого досвіду роботи викладачів за підсумками
поточного 2019-2020 навчального року за посиланням

*****************************************************
18.02.20 Студенти 1 курсу разом з Логвіною О.П. - інженером з охорони праці та куратором
гр.Е-11-19 Гостєвою О.К. відвідали пожежно рятувальну службу міста Дніпра.
Студенти дізналися багато нового про засоби захисту, можливі надзвичайні ситуації та
правила поведінки в таких ситуаціях. 


До студентів були донесені  багато трагічних фактів минулого, де рятувальники ціною свого
життя спасали інших. Згадувалось і про аварію на ЧАЕС, і про поведінку на льоду, і про
вибухонебезпечні предмети.... Була дана можливість переглянути новітню рятувальну техніку.
Екскурсія була надзвичайно захопливою та цікавою - емоції студентів не можливо передати словами...
 
**************************************************************************
Хочеш стати зіркою танцполу? Розкрити свої здібності в стилі K-pop? 
"The Rays of Dance" запрошує тебе до нашого художнього танцювального колективу. 
Керівник: Володимир, тел.: 0950230922, 0669698975
*******************************************************************
«Гей, на наших вечорницях 
Хто сумний – розвеселиться!»
З давніх-давен Україна славилася величними традиційними святами.  Одним із свят,
яке завжди відзначали наші батьки, діди, прадіди було велике зимове свято, особливо
важливе для молоді – день Андрія. День святого Андрія Первозванного припадає
на 13 грудня. У народі ще це свято називають Калита. За народним звичаєм у цей день
молодь гуляє й веселиться. І тому, з метою відтворення обряду проведення вечорниць
у Коледжі електрифікації було проведено театралізовану виставу «Андріївські вечорниці».
Організувала і провела цей захід викладач української мови та літератури
Кравець Олександра Василівна (Циклова комісія загальноосвітньої та гуманітарної
підготовки (голова - Гостєва О.К.) разом зі студентами коледжу.«Андріївські вечорниці» - це свято народної мудрості, традицій, української народної пісні, бо які
ж вечорниці без пісень. Вистава розкрила красу і таємничість обряду проведення вечорниць. 
Студенти із задоволенням, веселим настроєм співали, розігрували обряди, танцювали.
Всі присутні змогли поринути в атмосферу українського гуляння.
Під час перегляду вистави глядачі мали можливість оцінити красу та велич українських
народних костюмів, обрядів та пісень, розширити свої знання з народознавства та зарядитись
веселим настроєм. Студенти відтворили увесь колорит української культури та мали можливість
проявити свої таланти, відчути себе акторами, артистами.


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
З 6 по 8 листопада 2019 року у Кривому Розі відбувся І Регіональний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності "WorldSkills Ukraine".

WorldSkills International - це міжнародна некомерційна асоціація.
Місія проведення конкурсу - це професійна орієнтація молоді, а також впровадження в
систему вітчизняної професійної освіти кращих міжнародних напрацювань.
Змагання проводяться у формі конкурсу професійної майстерності, де учасник повинен продемонструвати всі свої навички за певну кількість часу, та виконати ряд практичних завдань.
Конкурс WorldSkills International - це своєрідні олімпійські ігри для студентів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, молодих кваліфікованих робітників і фахівців у віці від 18 до 22 років. 
Вітаємо Нестеренка Сергія Сергійовича студента гр.Е-41-16  (керівник Вдовиченко Микола Іонович),  який увійшов в десятку кращих у напрямку "Електромонтажні роботи"
 


Метою конкурсу є підвищення статусу і стандартів професійної підготовки та кваліфікації по всьому світу, популяризація робітничих професій через проведення міжнародних змагань по всьому світу. 
Протягом трьох днів кращі з кращих представляли унікальність своєї професії та доводили експертам і журі, що саме вони гідні перемоги. 
Учасники змагалися за окремими напрямами (компетенціями) а саме:
- електромонтажні роботи;
- токарні;
- зварювальні;
- обслуговування важкої техніки;
- підйом та транспортування вантажів;
- експлуатація та обслуговування залізничного транспорту;
- експлуатація навантажувально-розвантажувальної техніки;
- водні технології;
- експлуатація дорожньо-будівельної техніки;
- кондитерське мистецтво;
- кулінарне мистецтво.

В чому унікальність WorldSkills Ukraine?
? По-перше, це чудова можливість перевірити себе та свої навички в обраній справі.
? По-друге, це шанс (а таке трапляється не кожного дня), молодим професіоналам заявити про себе перед роботодавцями, адже таких масштабних змагань в країні більше не має.
? По-третє, це нагода знайти нових друзів і однодумців. 
? І вчетверте, участь в регіональних відборах WorldSkills Ukraine 2019 - це вже перемога та великий крок на початку успішного професійного майбутнього.*************************************************************
Студенти 3 курсу нашого коледжу Яцуба Владислав, Нестеренко Сергій
та Кулибаба Олексій приймають участь в освітньо-тренувальній програмі
INTERPIPE Mechatronic Lab (заняття з мехатроніки) для студентів технічних
ВНЗ, яка проходить на базі Навчального центру компанії Інтерпайп "Upipe". 
Партнерами програми є Інтерпайп, Дніпровська політехніка та STEM на Дніпрі.

 

УвійтиНовини КЕДДАЕУ

 

 

Голосування

Як Вам наш новий сайт?
 

Наша адреса

пр. Гагаріна, 95, Дніпро, 49010, Україна.
pr. Gagarina, 95, Dnipro, 49010, Ukraine.
 тел/факс +38 (056) 720-92-92
  e-mail: keddaeu@gmail.com, 
                keddaeu@ukr.net
ПЕРЕКЛАДАЧ ОНЛАЙН
Galaxy Note Edge K?l?f Galaxy S6 Edge K?l?f Galaxy S6 K?l?f “iphone galaxy a5 k?l?f galaxy a7 K?l?f htc desire 620 K?l?f htc one m9 k?l?f refurbished mobiles “lg

Погода в Днепропетровске