ja_mageia

СТУДЕНТУ
У В А Г А !

Канікули з 31.12.2018 до 20.01.2019р.

Початок ІІ семестру 2018-2019 н.р. з 21.01.2019 до 30.06.2019

Графік ліквідації заборгованості студентами денної форми навчання
Ліквідація академічних заборгованостей здійснюється виключно до початку нового семестру.
 
                        І курс 
Дата Предмет Час Викладач Аудиторія
14.01.19
15.01.19
Біологія та екологія 9-00 до 10-00 Потапова О.В. 219
З 14.01.19
по 18.01.19
Фізичне виховання 10-00 до 11-00 Кручко І.Д. Спортивна зала
15.01.19 Укр.мова, укр.література 9-00 до 10-00 Чернега Л.Ю. 209
21.01.19 Історія України Географія 7-30 до 8-00 Дяченко І.А. 224
14.01.19 Математика з 10-00 до 11-30 Гостєва О.К. 315
                                 ІІ курс
Дата Предмет Час Викладач Аудиторія
14.01.19
16.01.19
КтаЕТМ 8-00 до 8-45 Соур Г.В. 116
З 14.01.19
по 18.01.19
Інженерна механіка,
ознайомлювальна практика
8-45 до 9-30 Друздь С.М. 301
14.01.19
15.01.19
ТОЕ 9-30-до 10-15 Красильна О.С. 308

14.01.19
 
Економіка 9-00 до 9-30 Вербіцька О.Т. 211
15.01.19 Художня культура 9-00 до 9-30 Пахоменков Ю.Г. 224
З 14.01.19
по 18.01.19
Фізичне виховання 10-00 до 11-00 Кручко І.Д. Спортивна зала
14.01.19 Математика 10-00 до 11-30 Гостєва О.К. 315
                       ІІІ курс 
Дата Предмет Час Викладач Аудиторія
З 14.01.19
по 18.01.19
Електроосвітлення та опромінення 8-00 до 8-30 Цоколенко М.П. 218
З  14.01.19
по 18.01.19
Електроосвітлення та опромінення 8-00 до 8-30 Джужа В.І. 231
З 14.01.19
по 17.01.19
Електричні машини 8-00 до 8-45 Соур Г.В. 116
З 14.01.19
по 17.01.19
Основи електроніки та мікросхемотехніка 8-45 до 9-45 Логвіна О.П. 311
З 14.01.19
по 16.01.19
Основи автоматики 9-45 до 10-30 Нестеренко Л.П. 204
З 14.01.19
по 17.01.19
Монтаж електрообладнання 10-30 до 11-30 Вдовиченко М.І. 310
З 14.01.19
по 18.01.19
Фізичне виховання 10-00 до 11-00 Кручко І.Д. Спортивна зала
З 14.01.19
по 18.01.19
Електромонтажна практика 11-00 до 11-30 Друздь С.М. 301
14.01.19. Вища математика 10-00 до 11-30 Гостєва О.К. 315
                               Ікурс 
Дата Предмет Час Викладач Аудиторія
З 14.01.19
по 18.01.19
Курсовий по електроприводу 9-00 до 9-30 Цоколенко М.П. 218
З 14.01.19
по 17.01.19
Курсовий по електроприводу 9-00 до 9-30 Джужа В.І. 231
З 15.01.19
по 18.01.19
Електробезпека, АТП і САК 9-45 до 10-30 Назарова О.І.
 
120
З 14-01.19
по 18.01.19
Електротехнологія 10-30 до 11-15 Сахно М.В. 109
З 14.01.19
по 18.01.19
Організація ВДС, Наладка та діагностика 11-15 до 11-45 Грищенко Ю.В. 314
з 14.01.19
до 18.01.19
Технологічна практика З 10-30 до 11-00 Друздь С.М. 301
15.01.19
по 16.01.19
Економіка 10-30 до 11-45 Вербіцька О.Т. 211
з 14.01.19
по 18.01.19
Експлуатація і ремонт з 10-00 до 11-00 Солдатова О.І. 114
З 14.01.19
по 18.01.19
Фізичне виховання 10-00 до 11-00 Кручко І.Д. Спортивна зала
 
                        Бажаємо успіхів!
***************************************
Розклад  дзвінків:

1 пара  -  8.00 - 9.20
2 пара  -  9.30 - 10.50
Перерва на обід: 10.50 - 11.30
3 пара  -  11.30 - 12.50
4 пара  -  13.00 - 14.20
5 пара  -  14.30 - 15.50
6 пара  -  16.00 - 17.20


КУРАТОРИ  ГРУП:
Е-11-18 – Бондар Сергій Анатолійович
Е-12-18 – Чернега Людмила Юріївна
ЕП-13-18 – Дяченко Ігор Анатолійович
ЕПП-14-18 – Вдовиченко Микола Іонович
Е-21-17 – Потапова Олена Володимирівна
Е-22-17 – 
Красільна Олеся Сергіївна
Е-31-16 – Безносюк Олена Олексіївна
Е-32-16 – Логвіна Ольга Павлівна
Е-33-16 – Гостєва Олександра Костянтинівна
ЕП-34-17 – Нестеренко Людмила Павлівна
Е-41-15 – Грищенко Юлія Василівна
Е-42-15 – Джужа Віктор Іванович
ЕП-44-16 – Назарова Ольга Іванівна

 
 

Увійти



Новини КЕДДАЕУ

 

 

Голосування

Як Вам наш новий сайт?
 

Наша адреса

пр. Гагаріна, 95, Дніпро, 49010, Україна.
pr. Gagarina, 95, Dnipro, 49010, Ukraine.
 тел/факс +38 (056) 720-92-92
  e-mail: keddaeu@gmail.com, 
                keddaeu@ukr.net
Координати: 

48°26'30.7"N 35°03'04.5"E

ПЕРЕКЛАДАЧ ОНЛАЙН
Galaxy Note Edge Kılıf Galaxy S6 Edge Kılıf Galaxy S6 Kılıf “iphone galaxy a5 kılıf galaxy a7 Kılıf htc desire 620 Kılıf htc one m9 kılıf refurbished mobiles “lg

Погода в Днепропетровске