ja_mageia

Дні відкритих дверей

Шановні абітурієнти і батьки!
КОЛЕДЖ ЕЛЕКТРИФІКАЦІЇ ДДАЕУ
 Запрошує Вас завітати до нас в будь-який  зручний для Вас час, а для того, щоб Вам було легше зорієнтуватися, ми пропонуємо на вибір декілька варіантів, здатних задовольнити ваші прагнення, а саме:

-  Оглядова екскурсія– можна відвідати бібліотеку, спортивний комплекс, комп’ютерні класи, лабораторії, навчальні аудиторії. Ви матимете можливість поспілкуватися з представниками приймальної комісії та педагогічними працівниками коледжу.
-  Знайомство– організуємо зустріч з завідувачами відділень, завідувачами лабораторій та кабінетів, завітаємо на лекцію або лабораторне заняття.
-  Консультація– за Правилами прийому на 2018рік, представники приймальної комісії готові провести Вам коротеньку презентацію особливостей вступу цього року, докладно описати основні етапи вступної кампанії. Якщо у Вас виникнуть індивідуальні запитання, Ви отримаєте компетентні відповіді на кожне з них. Завідувачі відділень, викладачі, студенти радо дадуть відповіді на всі Ваші запитання.
Студентське життя – це неймовірно цікава річ! Бажаєте відвідати гру КВК, святковий концерт, спортивні змагання, студентську конференцію? Ми надаємо і такі можливості.
Для бажаючих оцінити рівень своєї готовності до вступу проводяться пробні випробування та пробне тестування за фахом. Пропонуємо скористатися нашим електронним сервісом для того, аби процес знайомства та вступу до коледжу був для Вас максимально комфортним. Не відкладайте на завтра те, що можна зробити вже сьогодні. Двері нашого коледжу завжди відчинені для Вас. 

Наша адреса: 49010  м. Дніпро, пр. Гагаріна, 95
Місцезнаходження:   files/карта.jpg
           
             Проїзд:

-  маршрутними таксі: № 101, 109, 146а
-  трамваєм № 1 від з/д вокзалу, до кінцевої зупинки;
-  маршрутними таксі: № 87а, 67, 89 від центру міста
 
           Телефони для довідок:
(056) 720-92-92 приймальна директора     (056) 720-92-94  -  приймальна комісія
 

УвійтиНовини КЕДДАЕУ

 

 

Голосування

Як Вам наш новий сайт?
 

Наша адреса

пр. Гагаріна, 95, Дніпро, 49010, Україна.
 тел/факс +38 (056) 720-92-92
  e-mail: keddaeu@gmail.com, 
                keddaeu@ukr.net

pr. Gagarina, 95, Dnipro, 49010, Ukraine.
 tel./ fax +38 (056) 720-92-92
  e-mail: keddaeu@gmail.com,
                keddaeu@ukr.net 
ПЕРЕКЛАДАЧ ОНЛАЙН
Galaxy Note Edge Kılıf Galaxy S6 Edge Kılıf Galaxy S6 Kılıf “iphone galaxy a5 kılıf galaxy a7 Kılıf htc desire 620 Kılıf htc one m9 kılıf refurbished mobiles “lg

Погода в Днепропетровске