ja_mageia

Сторінка директора

Шановні друзі!
      Вітаю вас у віртуальному просторі Коледжу електрифікації Дніпровського державного аграрно-економічного університету – одного з провідних закладів  освіти аграрного напрямку, підпорядкованого Міністерству освіти і науки України.
     До ваших послуг інформація про всі сфери багатогранної діяльності нашого коледжу.
     Тут ви можете ознайомитись з його історією, дізнатися про сучасні досягнення колективу педагогічних працівників, співробітників, студентів.
     Діяльність коледжу протягом майже 100-річної історії відзначається вагомими здобутками: перемогами педагогічних працівників в конкурсах педагогічної майстерності, виставках, перемогами студентів в олімпіадах, спортивних змаганнях, фестивалях, різноманітних конкурсах регіонального, обласного та міського рівнів.
     Серед наших випускників – державні та громадські діячі, керівники підприємств, науковці й кваліфіковані виробничники, що складають еліту нації.
     Коледж має сучасну матеріально-технічну базу, в освітньому процесі використовуються сучасні інформаційні та комунікаційні технології. В закладі працює висококваліфікований викладацький склад, серед якого викладачі вищої категорії, відмінники освіти України та відмінники аграрної освіти та науки.
    Наша мета – озброїти студентів фаховими сучасними знаннями й управлінськими навичками, інформаційними технологіями й іноземними мовами для успішної самореалізації й адаптації на ринку праці.
      Наш колектив докладає максимум зусиль для того, щоб навчатися в коледжі було престижно і комфортно.
      Молодим людям, які прагнуть стати студентами нашого коледжу, ми пропонуємо найкращу спеціальність, тому що професія електрика була, є і завжди буде основою технічного поступу, запорукою ефективного економічного розвитку держави. Щиро сподіваюся, що співпраця з коледжем буде для молодих людей плідною і корисною.
     Диплом коледжу – успішний старт вашої кар’єри!

    З повагою, 
Директор коледжу, відмінник аграрної освіти та науки,
викладач, спеціаліст вищої категорії    М.П. Цоколенко


Гімн Коледжу електрифікації ДДАЕУ

 

УвійтиНовини КЕДДАЕУ

 

 

Голосування

Як Вам наш новий сайт?
 

Наша адреса

пр. Гагаріна, 95, Дніпро, 49010, Україна.
pr. Gagarina, 95, Dnipro, 49010, Ukraine.
 тел/факс +38 (056) 720-92-92
  e-mail: keddaeu@gmail.com, 
                keddaeu@ukr.net
Координати: 

48°26'30.7"N 35°03'04.5"E

ПЕРЕКЛАДАЧ ОНЛАЙН
Galaxy Note Edge Kılıf Galaxy S6 Edge Kılıf Galaxy S6 Kılıf “iphone galaxy a5 kılıf galaxy a7 Kılıf htc desire 620 Kılıf htc one m9 kılıf refurbished mobiles “lg

Погода в Днепропетровске