ja_mageia

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Забезпечення задовільного рівня зайнятості молоді на сьогодні виступає одним із пріоритетних завдань розвитку держави. Адже саме молодь є найактивнішою частиною працездатного населення. Лише з урахуванням динаміки рівня її зайнятості можна розробляти соціально-економічні прогнози розвитку країни на довготривалу перспективу.

Відділ працевлаштування студентів і випускників діє як структурний підрозділ Коледжу електрифікації Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету  і опікується саме питаннями створення умов для ефективної реалізації права студентів і випускників на працю, підвищення їх конкурентоспроможності у бізнес-середовищі.

У своїй діяльності  відділ керується Конституцією України, Законом України «Про вищу освіту», «Про порядок працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням», розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року № 1726-р «Про підвищення рівня працевлаштування випускників вищих навчальних закладів», нормативними актами Міністерства освіти і науки України, Положенням про коледж,  положенням про відділ працевлаштування студентів і випускників.

Головна мета діяльності відділу - надання допомоги студентам і випускникам  у плануванні професійної кар’єри та сприяння їх працевлаштуванню, а також в адаптації їх до практичної діяльності. Підтримання подальших зв’язків з випускниками, здійснення моніторингу їх кар'єри та соціальне партнерство з працедавцями.

Коледж зацікавлений у забезпеченні своїх випускників престижною та цікавою роботою за спеціальністю.

Сайт пошуку роботи по всіх містах України Trud.com. На порталі зібрано близько 1 500 000 пропозицій з усіх сайтів з вакансіями. Щодня база оновлюється і користувачам доступні тільки актуальні і свіжі пропозиції. Шукати роботу дуже просто: зручні фільтри і система навігації допомагає найбільш точно відібрати необхідні вакансії. http://dnepropetrovsk.trud.com

Neuvoo.com.ua - це міжнародній онлайн ресурс для пошуку роботи, який безкоштовно збирає вакансії з сайтів пошуку роботи, рекрутингових агентств і бірж праці.
Neuvoo - це не черговий сайт з базою вакансій, на відміну від всіх інших на одному порталі 100% вакансій країни і надається безкоштовний доступ фахівцям, випускникам навчальних закладів та всім хто шукає роботу.


Сервіс працює в 64 країнах світу.
В Україні налічує понад 300 000 вакансій і ця цифра з кожним днем ​​зростає.

Сайт neuvoo.com.ua – це той ресурс, який допоможе Вам знайти роботу практично у будь-якій країні світу

jooble - це сайт, створений з єдиною метою: допомогти Вам знайти гідну роботу. Задавши запит на пошук вакансій, Ви отримаєте посилання на вакансії, що найліпше пасують до вашого запиту з понад 185 сайтів з працевлаштування в Україні. jooble максимально заощаджує Ваш час та зусилля: щоб увівши один запит, Ви знайшли роботу, котра підійде Вам на 100%. Навіть для "гурманів", які вимагають від життя максимум, створено безліч інструментів, наприклад, розширений пошук, а також багато фільтрів. Звісно, пошук роботи в jooble незвичний порівняно зі звичайним листанням роботи в газеті чи порталі з працевлаштування, і якщо Ви опануєте його повною мірою - Ви гарантовано знайдете роботу своєї мрії. Єдина умова - така вакансія мусить в принципі існувати.

Шановні студенти та  випускники !

Якщо у Вас виникли питання з проходження практики, подальшого працевлаштування, складання резюме та інші, звертайтеся до Нас! Двері Нашого відділу завжди відкриті!


 

 

УвійтиНовини КЕДДАЕУ

 

 

Голосування

Як Вам наш новий сайт?
 

Наша адреса

пр. Гагаріна, 95, Дніпро, 49010, Україна.
 тел/факс +38 (0562) 46-70-72
  e-mail: keddaeu@gmail.com, 
                keddaeu@ukr.net

pr. Gagarina, 95, Dnipro, 49010, Ukraine.
 tel./ fax +38 (0562) 46-70-72
  e-mail: keddaeu@gmail.com,
                keddaeu@ukr.net 
ПЕРЕКЛАДАЧ ОНЛАЙН
Galaxy Note Edge Kılıf Galaxy S6 Edge Kılıf Galaxy S6 Kılıf “iphone galaxy a5 kılıf galaxy a7 Kılıf htc desire 620 Kılıf htc one m9 kılıf refurbished mobiles “lg

Погода в Днепропетровске