ja_mageia

Абітурієнту

Список зарахованих на навчання 

Наказ № 61-у від 16.08.2019

за державним  замовленням

ОКР:   Молодший спеціаліст     Форма навчання:  ЗАОЧНА

Спеціальність: 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
на основі освітньо-кваліфікаційного рівня  кваліфікованого робітника

БЮДЖЕТ

1  Ільїн Андрій Анатолійович
2  Остапенко Олександр Володимирович
3  Піскунов Дмитро Сергійович

************************************

Список зарахованих на навчання 

Наказ № 60-у від 16.08.2019

за державним  замовленням

ОКР:   Молодший спеціаліст     Форма навчання:  ДЕННА

Спеціальність: 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
на основі освітньо-кваліфікаційного рівня  кваліфікованого робітника

БЮДЖЕТ

1  Воротниченко Станіслав Володимирович
2  Герман Ростислав Сергійович
3  Прокопенко Іван Олександрович 

************************************
Рейтинговий список від 16.08.2019

рекомендованих на навчання

за державним замовленням

ОКР:   Молодший спеціаліст     Форма навчання:  ЗАОЧНА

Спеціальність: 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
 на основі  повної загальної середньої освіти


п/п
Прізвище, ім'я та
по батькові вступника
Конкурсний бал Середній бал документа про освіту Оцінка з першого конкурсного предмета Ознака особливих підстав для зарахування
1  Піскунов Дмитро Сергійович 394 7.4 113  
2  Сліпченко Олександр Сергійович 377 6.5 100  

************************************

Рейтинговий список від 16.08.2019
рекомендованих на навчання
за кошти фізичних та юридичних осіб 
(на умовах контракту). 

ОКР:   Молодший спеціаліст     Форма навчання:  ЗАОЧНА

Спеціальність: 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
за іншою спеціальністю -для осіб, що мають повну загальну середню освіту та ступінь вищої освіти (друга вища)


п/п
Прізвище, ім'я та
по батькові вступника
Конкурсний бал Середній бал документа про освіту Ознака особливих підстав для зарахування
1  Зеркаль Анатолій Васильович 23,8 7.4  
2  Пойдун Сергій Іванович 23,2 7,2  

************************************
Список зарахованих на навчання 

Наказ № 56-у від 06.08.2019

за державним  замовленням

ОКР:   Молодший спеціаліст     Форма навчання:  ДЕННА

Спеціальність: 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
на основі  повної загальної середньої освіти
БЮДЖЕТ

1 Бабін Богдан Віталійович
2 Буджерін Віталій Віталійович
3 Жолтвінський Владислав Юрійович
4 Коньков Владислав Володимирович
5 Кулага Дмитро Назимович
6 Ніколенко Олександр Русланович
7 Шкода Ростислав Миколайович
8 Шумілов Єгор Іванович
9 Щербак Артур Олегович

**************************************************

Список зарахованих на навчання 
Наказ № 53-у від 29.07.2019

за державним  замовленням

ОКР:   Молодший спеціаліст     Форма навчання:  ДЕННА

Спеціальність: 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
на основі  базової загальної середньої освіти

БЮДЖЕТ


1  Бабич Катерина Михайлівна
2  Гінчук Руслан Сергійович
3  Головко Максим Геннадійович
4  Данилко Андрій Вікторович
5  Демченко Анастасія Кирилівна
6  Завалипіч Максим Денисович
7  Карапиш Денис Андрійович
8  Кирпа Артур Олександрович
9  Козаков Ілля Артемович
10  Котляр Іван Павлович
11  Красуцький Іоанн Володимирович
12  Лаба Олександр Валерійович
13  Літвіненко Артем Олексійович
14  Маринчук Діана Володимирівна
15  Міщенко Максим Олександрович
16  Мотринець Микола Михайлович
17  Муха Анна Сергіївна
18  Пальник Леонід Сергійович
19  Пасічник Володислав Андрійович
20  Пономаренко Дмитро Євгенійович
21  Родь Олександр Миколайович
22  Савченко Богдан Геннадійович
23  Санін Тимофій Ігорович
24  Сліворський Олександр Олегович
25  Фоменко Данило Олександрович
26  Фоменко Максим Віталійович
27  Чендей Василь Юрійович
28  Чередніченко Костянтин Сергійович
29  Шацька Карина Андріївна
30  Шелест Анна Юріївна
31  Широкий Павло Сергійович
32  Шматченко Вадим Сергійович
33  Шульгін Владислав Володимирович
34  Янчук Денис Анатолійович

*******************************************************************************
Заклад освіти І рівня акредитації здійснює підготовку молодших спеціалістів за державним замовленням та на договірній основі  на базі 9, 11 класів та з дипломами кваліфікованого робітника, бакалавра, спеціаліста, магістра за спеціальністю: 

Коледж електрифікації Дніпровського державного аграрно-економічного університету

141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка"

Галузь знань 14 " Електрична інженерія"

ЗАПРОШУЄ   НА   НАВЧАННЯ
 

   

 
   

Як  доїхати?

- маршрутними таксі: № 101, 109, 146а;
- трамваєм № 1 від з/д вокзалу, до кінцевої зупинки;
- маршрутними таксі: № 87а, 67, 89 від центру міста;

Місцезнаходження: карта, координати
Телефон для довідок -
приймальня директора  (056) 720-92-92,
приймальна комісія (056) 720-92-93
E-mail:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ,    Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript


Відповідальний секретар приймальної комісії
Пахоменков Юрій Геннадійович,  моб.тел. (096) 11-52-561

 

Воротниченко Станіслав Володимирович
 

Увійти



Новини КЕДДАЕУ

 

 

Голосування

Як Вам наш новий сайт?
 

Наша адреса

пр. Гагаріна, 95, Дніпро, 49010, Україна.
pr. Gagarina, 95, Dnipro, 49010, Ukraine.
 тел/факс +38 (056) 720-92-92
  e-mail: keddaeu@gmail.com, 
                keddaeu@ukr.net
Координати: 

48°26'30.7"N 35°03'04.5"E

ПЕРЕКЛАДАЧ ОНЛАЙН
Galaxy Note Edge Kılıf Galaxy S6 Edge Kılıf Galaxy S6 Kılıf “iphone galaxy a5 kılıf galaxy a7 Kılıf htc desire 620 Kılıf htc one m9 kılıf refurbished mobiles “lg

Погода в Днепропетровске