ja_mageia

Абітурієнту

Список зарахованих до Коледжу електрифікації ДДАЕУ
за державним замовленням на І курс
ЗАОЧНОЇ  ФОРМИ  ЗДОБУТТЯ  ОСВІТИ

Фаховий молодший бакалавр, 
Спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

на основі повної загальної середньої освіти
(Наказ № 42-у від 18.09.2020 року)

1.     Андрієнко Ярослав Іванович
2.     Ганжа Наталія Миколаївна
3.     Гаркуша Яна Сергіївна
4.     Довженко Олександр Валерійович
5.     Костюк Сергій Вячеславович
6.     Крупєннікова Лілія Вікторівна
7.     Кульченко Іван Іванович
8.     Павловський Ігор Миколайович
9.     Сахно Сергій Вікторович
10.   Шидловський Олександр Ярославович


на основі диплома кваліфікованого робітника
(Наказ № 43-у від 18.09.2020 року)

1.     Березовський Руслан Володимирович
2.     Грищенко Василь Вікторович
3.     Кастрікін Павло Васильович
4.     Кобзарьова Анастасія Сергіївна
5.     Лихацький Віталій Сергійович
6.     Пустовойтенко Лариса Леонідівна
7.     Серпутько Олександр Миколайович
8.     Синиця Володимир Вікторович
9.     Уштван Станіслав Миколайович
10.   Шкут Олександр Іванович


Рейтинговий список рекомендованих на БЮДЖЕТ від 14.09.2020
На основі повної загальної середньої освіти
Фаховий молодший бакалавр, Заочна форма навчання
Спеціальність - 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка 

№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал Середній бал документа про освіту Ознака особливих підстав для зарахування
1 Павловський Ігор Миколайович 448 7,1 Квота - 1
2 Довженко Олександр Валерійович 507 7,8  
3 Андрієнко Ярослав Іванович 497 10,3  
4 Ганжа Наталія Миколаївна 494 8  
5 Крупєннікова Лілія Вікторівна 489 9,7  
6 Сахно Сергій Вікторович 488 7,7  
7 Гаркуша Яна Сергіївна 487,5 8  
8 Костюк Сергій Вячеславович 487 6,2  
9 Кульченко Іван Іванович 474,25 7,3  
10 Шидловський Олександр Ярославович 469 7,4  
  Рекомендовано на КОНТРАКТ      
11 Головачук Мирослав Володимирович 462 9,5  
12 Пащенко Дмитро Миколайович 459 6,6  
13 Серпутько Олександр Миколайович 456 7,1  
14 Штонденко Володимир Романович 454,5 8,2  
15 Кобзарьова Анастасія Сергіївна 453 6,9  
16 Нікітін Ігор Володимирович 449 5,6  
17 Алфімова Марина Василівна 428 6,7  
18 П`ятниця Костянтин Анатолійович 419 7,1  
19 Колесніков Сергій Володимирович 417 5,8  
20 Дімітрянов Костянтин Васильович 388 5,7  

Фаховий молодший бакалавр, Заочна форма навчання
Спеціальність - 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка 

Рейтинговий список рекомендованих на БЮДЖЕТ від 14.09.2020
На основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника
 
№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал
1 Довженко Олександр Валерійович 379
2 Грищенко Василь Вікторович 377
3 Пустовойтенко Лариса Леонідівна 376
4 Березовський Руслан Володимирович 368
5 Синиця Володимир Вікторович 362
6 Кастрікін Павло Васильович 359
7 Уштван Станіслав Миколайович 357
8 Кобзарьова Анастасія Сергіївна 356
9 Лихацький Віталій Сергійович 348
10 Шкут Олександр Іванович 343
  Рекомендовано на КОНТРАКТ  
11 Серпутько Олександр Миколайович 326
12 Моргун Микита Григорович 325
13 Головатий Вадим Вікторович 316
14 Солошенко Роман Сергійович 311
15 Сердюк Віталій Володимирович 284
16 Дімітрянов Костянтин Васильович 266

Фаховий молодший бакалавр, Заочна форма навчання
Спеціальність - 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка 

Рейтинговий список рекомендованих на КОНТРАКТ від 14.09.2020
На основі вищої освіти

№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал Середній бал документа про освіту Ознака особливих підстав для зарахування
1 Біленко Максим Віталійович  505 170

Список зарахованих до Коледжу електрифікації ДДАЕУ
здобувачів освіти на І курс за кошти фізичних осіб (КОНТРАКТ)
на основі повної загальної середньої освіти

Фаховий молодший бакалавр, Денна форма навчання,
Спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
(Наказ № 40-у від 14.09.2020 року)

1.     Березняк Максим Олександрович
2.     Брязу Василь Васильович
3.     Кошля Олег Анатолійович
4.     Крупа Владислав Володимирович
5.     Логвиненко Олександр Сергійович
6.     Міщук Сергій Сергійович
7.     Хала Валерій Олександрович


Список зарахованих до Коледжу електрифікації ДДАЕУ
здобувачів освіти за державним замовленням  на І курс

на основі повної загальної середньої освіти

Фаховий молодший бакалавр, Денна форма навчання,
Спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
(Наказ № 38-у від 10.09.2020 року)

ГРУПА ЕП-12-20 
1.     Бебешко Олександр Олександрович
2.     Браславець Михайло Васильович
3.     Гараган Ростислав Сергійович
4.     Житник Максим  Володимирович
5.     Коломойцев Глеб Сергійович
6.     Кравець Микола Ростиславович
7.     Міхно Олександр Станіславович
8.     Никифоренко Владислав  Станіславович
9.     Породько  Сергій  Андрійович
10.   Семенков Сергій Вікторович
11.   Усенко Володимир Миколайович
12.   Харінський Максим Вадимович
13.   Хорольський Віталій Ігорович
14.   Чепінога Дмитро Андрійович
15.   Шетько Євген Сергійович
16.   Шлейфер Олексій  Веніамінович


Список зарахованих до Коледжу електрифікації ДДАЕУ
здобувачів освіти за державним замовленням  на І курс
на основі кваліфікованого робітника

Фаховий молодший бакалавр, Денна форма навчання,
Спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
(Наказ № 39-у від 10.09.2020 року)

1  Волошина  Поліна  Іванівна

2  Туракевич Геннадій Геннадійович
************************************************

Список зарахованих до Коледжу електрифікації ДДАЕУ
здобувачів освіти на основі базової загальної середньої освіти
на І курс  за кошти фізичних та юридичних осіб

Фаховий молодший бакалавр, Денна форма навчання,
Спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
(Наказ № 34-у від 31.08.2020 року)

 

1.
Кобозев Ілля Іванович        Група Е-11-20
*********************************************************
Список зарахованих до Коледжу електрифікації ДДАЕУ
здобувачів освіти за державним замовленням  на І курс

Фаховий молодший бакалавр, Денна форма навчання,
Спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка,
на основі базової загальної середньої освіти


Наказ № 29-у від 28.07.2020 року

ГРУПА Е-11-20

Андреєва Тетяна Євгеніївна
Безбах Владислав Валерійович
Вороненко Іван Олегович
Губський Сергій Олександрович
Зіньковський Віктор Іванович
Корнієнко Віталій Валерійович
Кравченко Антон Володимирович
Красуцький Олексій Володимирович
Ліньков Андрій Сергійович
Лупина Костянтин Вадимович
Марочкін Тимофій Артемович
Марченко Данило Дмитрович
Мироненко Богдан Сергійович
Незаймай Руслан Максимович
Петренко Микола Миколайович
Пятаков Станіслав Віталійович
Рева Гліб Олегович
Середа Іван Олександрович
Сінкевич Олексій Євгенович
Сінкевич Юрій Євгенович
Сітак Данило Сергійович
Степаненко Дмитро Євгенович
Чаварсюк Христина Анатоліївна
Чистякова Крістіна Володимирівна
Шидловський Олександр Олександрович
Шурхало Вадим Віталійович
Щербатюк Артем Миколайович
Коледж електрифікації 

Дніпровського державного аграрно-економічного університету

Заклад фахової передвищої освіти здійснює підготовку фахових молодших бакалаврів за державним замовленням та на договірній основі  на базі 9, 11 класів та з дипломами кваліфікованого робітника, бакалавра, спеціаліста, магістра за спеціальністю: 
141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка"

Галузь знань 14 " Електрична інженерія"

ЗАПРОШУЄ   НА   НАВЧАННЯ

   

 
   

Як  доїхати?

- маршрутними таксі: № 101, 109, 146а;
- трамваєм № 1 від з/д вокзалу, до кінцевої зупинки;
- маршрутними таксі: № 87а, 67, 89 від центру міста;

Місцезнаходження: карта, координати
Телефон для довідок -
приймальня директора  (056) 720-92-92,
приймальна комісія (056) 720-92-93
E-mail:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ,    Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript


Відповідальний секретар приймальної комісії
Пахоменков Юрій Геннадійович,  моб.тел. (096) 11-52-561

Проект “Альтернативні джерела енергії”  представляє викладач вищої категорії, куратор групи Е-42-15 Джужа Віктор Іванович.

files/Звернення директора коледжу до абітурієнтів.doc

 

 
Рейтинговий список рекомендованих на КОНТРАКТ

Рекомендовано на КОНТРАКТ
 

Увійти



Новини КЕДДАЕУ

 

 

Голосування

Як Вам наш новий сайт?
 

Наша адреса

пр. Гагаріна, 95, Дніпро, 49010, Україна.
pr. Gagarina, 95, Dnipro, 49010, Ukraine.
 тел/факс +38 (056) 720-92-92
  e-mail: keddaeu@gmail.com, 
                keddaeu@ukr.net
Координати: 

48°26'30.7"N 35°03'04.5"E

ПЕРЕКЛАДАЧ ОНЛАЙН
Galaxy Note Edge Kılıf Galaxy S6 Edge Kılıf Galaxy S6 Kılıf “iphone galaxy a5 kılıf galaxy a7 Kılıf htc desire 620 Kılıf htc one m9 kılıf refurbished mobiles “lg

Погода в Днепропетровске