ja_mageia

Коледж електрифікації ДДАЕУ
З 1921 року гідно творить свою історію Коледж електрифікації ДДАЕУ - провідний заклад освіти аграрного напрямку, підпорядкований Міністерству освіти і науки України, тому що професійна освіта в усі часи була основою технічного поступу, запорукою ефективного економічного розвитку держави.

Очолює заклад освіти талановита людина, прекрасний керівник і викладач вищої категорії Цоколенко Микола Петрович, який за багаторічну освітянську діяльність нагороджений почесною відзнакою «Відмінник аграрної освіти» за вагомий внесок у розвиток національної освіти у справі підготовки кваліфікованих спеціалістів.
Коледж електрифікації ДДАЕУ нагороджений численними дипломами, почесними грамотами та іншими державними відзнаками.

Коледж електрифікації ДДАЕУ здійснює підготовку за галуззю знань:
14 "Електрична інженерія" спеціальність 141
"Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка"

Отримати освіту студенти можуть як за денною, так і заочною формою навчання.

 

Випускники коледжу є бажаними абітурієнтами Дніпропетровського державного аграрно-еономічного університету,  де одержують дипломи бакалавра, магістра за скороченими термінами навчання.

Професія електрика була, є і завжди буде потрібною, незважаючи на всі ті процеси, що відбуваються у суспільстві, зокрема, в аграрному секторі економіки нашої держави. Тому усі випускники працевлаштовані в реформованих господарствах Дніпропетровської області та України.

У коледжі усвідомлюють, що нинішній стан справ у сільському господарстві вимагає від кожного спеціаліста, робітника самостійної думки і вміння творчо працювати, високих професійних знань. Тому наші викладачі впроваджують в освітній процес такі форми та методи роботи, які активізують пізнавальну діяльність студентів, пробуджують цікавість до обраної ними спеціальності техніка - електрика.

Кабінети і лабораторії обладнані необхідними вузлами, агрегатами та інструментами, технічними засобами навчання, моделями, приладами.

 

За час навчання студенти проходять кваліфікаційні іспити на одержання робітничої професії електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування, поглиблено вивчають дисципліни «Комп’ютери та комп’ютерні технології», «Енергетичний менеджмент», знання з яких так необхідні сучасному спеціалісту.

Важливе значення надається і практичному навчанню, де студентам необхідно застосовувати набуті знання у реальній виробничий ситуації.

У вільний від занять час студенти мають змогу виявити свій талант та здібності у художній самодіяльності та в спорті. В історії коледжу є імена студентів, що стали призерами з легкоатлетичного кросу, боротьби, настільного тенісу, гирьового спорту, лауреатами творчих фестивалів «Софіївські зорі», «Студентська весна». Також студенти коледжу мають змогу самореалізуватися в гуртках технічної творчості, театрі – студії «Ампер». Працює наукова студентська спільнота «Еврика», метою діяльності якої є поглиблення знань в галузі електроніки, енергетики, надбання навиків науково – пошукової роботи, організаційно – управлінського досвіду.

 

Адміністрація та педагогічний колектив коледжу спрямовують свою діяльність на формування досвідченої, гармонійно розвиненої особистості, здатної до постійного оновлення наукових знань, професійної мобільності та швидкої адаптації до динамічних процесів у соціально – культурній сфері, галузях техніки і технологій в умовах сучасної економіки. Ми віримо, що нові студенти, які прийдуть до стін нашого коледжу будуть гідною зміною випускникам.

Структура коледжу:

Місцезнаходження:   files/карта.jpg

Гімн  Коледжу  електрифікації  ДДАЕУ


 

 

УвійтиНовини КЕДДАЕУ

 

 

Голосування

Як Вам наш новий сайт?
 

Наша адреса

пр. Гагаріна, 95, Дніпропетровськ, 49010, Україна.
 тел/факс +38 (0562) 46-70-72
  e-mail: keddaeu@gmail.com, 
                keddaeu@ukr.net

pr. Gagarina, 95, Dnipropetrovsk, 49010, Ukraine.
 tel./ fax +38 (0562) 46-70-72
  e-mail: keddaeu@gmail.com,
                keddaeu@ukr.net microsoft turkcell vodafone iphone refurbished mobiles
ПЕРЕКЛАДАЧ ОНЛАЙН
Galaxy Note Edge Kılıf Galaxy S6 Edge Kılıf Galaxy S6 Kılıf “iphone galaxy a5 kılıf galaxy a7 Kılıf htc desire 620 Kılıf htc one m9 kılıf refurbished mobiles “lg

Погода в Днепропетровске